4 روش برای خواندن پیام های مسنجر واتساپ بدون اینکه فرستنده پیام متوجه شود

با سلام. امروز برای شما عزیزان آموزشی برای خواندن پیام های مسنجر واتساپ بدون اینکه فرستنده پیام متوجه شود قرار خواهیم داد.

همانطور که می دانید در مسنجر واتساپ بعد از ارسال پیام توسط فرستنده به گیرنده برای فرستنده یک چک مارک آبی رنگ نشان داده می شود تا اطمینان حاصل شود که پیام بصورت کامل به دست گیرنده رسیده است. این ویژگی خاص دارای مزیت ها و نقطه ضعف هایی می باشد. مزیت آن است که شما مطمئن می شوید گیرنده پیام را خوانده است یا نه. ولی نقطه ضعف آن است که اگه گیرنده در همان زمان در حال انجام کاری باشد و نتواند بلافاصله جواب پیام را دهد, فرستنده احساس بی امتناعی می کند و حس می کند شما او را نادیده گرفته اید. دراینجا با چند روش ساده شما قادر خواهید بود که از این نقطه ضعف جلو گیری کنید تا فرستنده پیام متوجه نشود که پیام خوانده شده و چک مارک آبی رنگ به نمایش در نیاید.

۱-روش اول : غیر فعال کردن گزینه Read Receipets در تنظیمات برنامه

Read Receipets یکی از ساده ترین روش هایی می باشد که به شما اجازه خواندن پیام ها بدون ارسال چک مارک به فرستنده می باشد. با انجام این کار شما باعث غیر فعال شدن ارسال پیام چک مارک به فرستنده می شوید. ولی با انجام این کار وقتی شما پیامی را به کسی ارسال می کنید همچنین شما قادر به دریافت چک مارک آبی رنگ در صورت خوانده شدن پیامتان توسط گیرنده نیستید. حال سراغ آموزش غیر فعال کردن این گزینه می رویم.

  • برنامه واتساپ را باز کنید و به منوی تنظیمات بروید
  • به قسمت Accounts بروید و سپس بر روی Privacy کلیک کنید
  • تیک گزینه Read Receipts را بردارید

4 روش برای خواندن پیام های مسنجر واتساپ بدون اینکه فرستنده پیام متوجه شود

۲-روش دوم : پایین کشیدن نوار اطلاع رسانی یا نوتیفیکیشن و خواندن پیام از آن جا

می دانیم که بعد از دریافت پیغام از واتساپ, آن پیغام در نوار اطلاع رسانی نمایش داده می شود و شما به راحتی می توانید با پایین کشیدن نوار اطلاع رسانی پیام ها را بخوانید بدون اینکه فرستنده متوجه خواندن پیام ها شود. زیرا که هیچ گونه چک مارکی به فرستنده ارسال نمی شود. باید به خاطر داشته باشید که تنها در همان قسمت نوتیفیکیشن شما قادر به خواندن پیام ها بدون ارسال چک مارک آبی رنگ هستید و در صورت باز کردن برنامه فرستنده از خواندن پیام آگاه خواهد شد.

۳-روش سوم : خاموش کردن دسترسی به اینترنت از طریق وایفای و اینترنت سیم کارت

وقتی که شما یک پیغام دریافت می کنید برنامه واتساپ را باز نکنید و ابتدا دسترسی خود را به اینترنت قطع کنید و سپس سعی باز کردن مسنجر واتساپ کنید تا با این کار فرستنده از خواند شدن پیغامش توسط شما خبردار نشود. بعد از این کار اگه خواستید دوباره اینترنت خود را وصل کنید و خواستید که فرستنده متوجه خوانده شدن پیام نشود شما باید ابتدا مسنجر واتساپ را به طور کامل ببنیدید و دوباره اینترنت خود را وصل کنید.

۴-روش چهارم : قرار دادن ویجت مخصوص واتساپ در هوم اسکرین یا صفحه اصلی گوشی

اگر شما نمی خواهید برای مدت زمان طولانی دسترسی های خود را به اینترنت قطع کنید و در عین حال می خواهید کسی از خواندن پیام های آن ها متوجه نشوید یکی دیگر از حقه ها استفاده از ویجت مخصوص واتساپ در صفحه اصلی گوشی می باشد. شما می توانید با قرار دادن مسنجر واتساپ در صفحه هوم اسکرین در یک نگاه به تمامی پیام های دریافتی خود دسترسی داشته باشید. باید توجه داشته باشید که اگر مسنجر واتساپ را در این روش به طور کامل باز کنید چک مارک آبی رنگ برای فرستنده ارسال می شود و شما تا زمانی از ارسال چک مارک آبی رنگ جلو گیری می کنید که پیام ها را از طریق ویجت بخوانید. شما همچنین می توانید به اشخاص مختلف پیام ارسال کنید بدون نیاز به اینکه به آن ها چک مارک ارسال کنید. ما در این روش شما تنها قادر به دیدن پیام های متنی و شکلک ها هستید و نمی توانید تصاویر, فایل های صوتی و تصویری و … را ببینید.

برای اضافه کردن ویجت واتساپ به صفحه اصلی شما باید در یکی از صفحه های هوم اسکرین خود که به اندازه کافی فضای خالی دارا باشد دست خود را بر روی صفحه نمایش لمس کنید و نگه دارید و سپس به تنظیمات ویجت ها وارد شوید. سپس از بین ویجت های موجود مربوط به برنامه واتساپ یکی را به دلخواه انتخاب کنید. برای انتخاب ویجت ها دست خود را روی یکی از آن ها نگه دارید و آن ها را در یک فضای خالی که می خواهید رها کنید.

4 روش برای خواندن پیام های مسنجر واتساپ بدون اینکه فرستنده پیام متوجه شود

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
به اشتراک بگذارید :
فیسبوک گوگل تویتر کلوب فیسنما دیگ یاهو
دیدگاه کاربران ۰
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.